Search
Close this search box.

Ubisoft odhalil více informací o The Division: Heartland

Herní studio Ubisoft nedávno oznámilo rozšíření světa hry The Division o novou free-to-play hru s názvem The Division: Heartland.

Ubisoft blíže představuje The Division: Heartland

Herní studio Ubisoft zveřejnil téměř 7minutové video týkající se jejich free-to-play PvPvE titulu The Division: Heartland ze světa The Division.

V herním záznamu se hráči seznámí s novými mechanikami, které přinesla hra. Jednou z nich je možnost vybírat si z různých kategorií zbraní, což umožní hráčům přizpůsobit si své herní zážitky podle svých preferencí. Další novinkou jsou specializace postav, které nabízejí různé výhody, jako například větší poškození zbraní nebo zlepšení zdraví.

The Division: Heartland bude obsahovat nový systém tříd, zahrnující odborníka na zbraně, medika a přeživšího, každý s unikátními schopnostmi. Hráči budou mít výhodu, pokud budou spolupracovat a účinně komunikovat, jak zdůraznil Ubisoft.

V The Division: Heartland hráči musí bojovat o přežití v postapokalyptickém světě plném nebezpečí. Musí si zabezpečit zdroje, snažit se uniknout nebezpečím a bojovat s nepřáteli, kteří se snaží získat kontrolu nad územím. The Division: Heartland se momentálně nachází ve vývoji a konkrétní datum vydání zatím není známo.

Obrázek: ubisoft.com