Search
Close this search box.

Ghostwire Tokyo si na Xboxu nevede tak dobře jako na PlayStationu

Poslední srovnání ukazuje, že Ghostwire: Tokyo běží lépe na konzoli PlayStation 5 než na Xbox Series X/S. 

Ghostwire Tokyo na Xbox Series X/S

Ghostwire: Tokyo je akční hororová hra od vývojářského studia Tango Gameworks, které stojí za hrami jako The Evil Within a The Evil Within 2. Hra se odehrává v moderním Tokiu, které bylo napadeno tajemnou silou a hráči musí odhalit pravdu a zastavit tuto hrozbu.

Podle nedávných zpráv by měla hra běžet lépe na PlayStation 5 než na Xbox Series X/S. Jedná se o informaci ze stránek Digital Foundry. Podle nejnovějšího srovnání by měl být výkon hry na PlayStation 5 stabilnější a s menšími kolísáními než na Xbox Series X/S.

Ghostwire: Tokyo na méně výkonné konzoli Xbox Series S  má dokonce omezené možnosti ohledně grafických režimů. Konkrétně postrádá oba grafické režimy hry – Výkon a Kvalita. Navíc režim Výkon na konzoli Xbox Series X zjevně běží s menší rychlostí než 60 snímků za sekundu.

Tuto zprávu však nelze brát jako konečné rozhodnutí, protože vývojáři sami toto tvrzení nekomentovali. Navíc se jedná pouze o jeden případ, takže nelze tvrdit, že PlayStation 5 je vždy lepší než Xbox Series X/S.

Obrázek: playstation.com