Cod: Modern Warfare II je na týden zdarma

Cod: Modern Warfare II je na týden zdarma

23 dubna, 2023 3 Od Michal Fortyn

Nejen fanoušci série Call of Duty mají nyní důvod k oslavě, neboť vývojáři spustili týdenní bezplatný přístup k nejnovějšímu počinu, Modern Warfare 2.

Call of Duty: Modern Warfare II na týden zdarma

Vývojáři z Activisionu na svých oficiálních stránkách odhalili snad největší akci v rámci Call of Duty her. Od 19. dubna 19:00 začal týden bezplatného přístupu ke hře Modern Warfare II, který potrvá až do 26. dubna do 19:00.

Pokud se rozhodnete využít tuto akci a po skončení bezplatného přístupu investovat do plné verze hry, váš pokrok se přenese do plné hry. Tvůrci hry lákají na multiplayerový zážitek, kde nesmí chybět souboje 2v2 v režimu Gunfight, vyzkoušení Pelayo’s Lighthouse a dalších klasických multiplayerových režimů a map. Toto vše je součástí „oslav“ nedávno vydané Season 3.

Týdenní bezplatný přístup je skvělou příležitostí pro hráče, aby si vyzkoušeli hru bez jakýchkoli finančních bariér. Tato bezplatná zkušební verze je jednou z největších v historii franšízy Call of Duty a pravděpodobně nejlepší ochutnávka, kterou kdy hráči získali, aniž by si hru museli koupit. Stačí na vaší platformě nainstalovat MWII Free Access a můžete začít hrát.

Obrázek: callofduty.com