Search
Close this search box.

Tvůrci The Day Before oznamují betu a návrat na Steam

The-Day-Before

Vývojáři zombie survival MMO hry The Day Before tvrdí, že beta test bude brzy dostupný a hra se vrátí na Steam.

The Day Before se opět připomíná

Přestože kolem The Day Before vzniklo několik kontroverzí, vývojáři z Fntastic tvrdí, že se vše děje podle plánu. Fntastic měl několik náročných měsíců ohledně propagace hry The Day Before. Od obvinění, že používají dobrovolníky namísto placených pracovníků až po problémy s autorskými právy ohledně názvu hry, což opět oddálilo datum vydání.

Dříve patřila The Day Before mezi nejvíce předobjednávané hry na Steamu, ale nyní už na této platformě není vůbec k nalezení. V posledních měsících Fntastic čelil jedné kontroverzi za druhou a mnoho lidí, kteří se dříve těšili na ambiciózní zombie MMO, nyní pochybuje o jeho legitimnosti. Nicméně někteří hráči se mohou těšit na potenciální pozitivní zprávy ohledně budoucnosti hry The Day Before.

Na oficiálním Discordu The Day Before administrátor oznámil, že Fntastic plánuje beta test před plánovaným vydáním hry 10. listopadu. Kromě toho ujistil hráče, že tým stojící za hrou tvrdě pracuje na tom, aby se The Day Before vrátil na Steam včas pro vydání.

Obrázek: store.steampowered.com

Riot Games ruší hru ve stylu Smash Bros

V herním průmyslu často vidíme, jak úspěch jednoho titulu inspiruje ostatní vývojáře k napodobování a snaze o podobný úspěch. Riot Games nedávno ukončil projekt, který měl konkurovat populární hře ze

Číst dále »