Search
Close this search box.

Druhý díl Oxenfree vyjde již v červenci

Během události Nintendo Indie World Showcase odhalilo studio Night School, které stojí za hrou Oxenfree II, že dlouho očekávané pokračování bude vydáno 12. července.

Ocenfree II již v červenci

Kromě oznámení datumu vydání, vydalo Night School Studio také nový trailer, který ukazuje více toho, co lze v tomto strašidelném paranormálním thrilleru očekávat, a děje se toho hodně.

Oxenfree II: Lost Signals se odehrává pět let po prvním díle Oxenfree, který vyšel v roce 2016, a sleduje příběh Riley, která se vrací do svého rodného města Camena, aby prozkoumala podivné elektromagnetické vlny. Jen před čtyřmi hodinami tajemný kult otevřel portál nad ostrovem Edwards a Riley a její přátelé si nejsou jisti, že jsou to oni, kdo musí ostrov zachránit, ale vědí, že musí. Tentokrát budou hráči moci používat vysílačku, aby mohli komunikovat s místními obyvateli a dozvědět se více o tom, co se všechno stalo.

Oxenfree II: Lost Signals bude k dispozici na konzolích PlayStation5, PlayStation4, Nintendo Switch a PC od 12. července 2023.

Obrázek: nightschoolstudio.com