Search
Close this search box.

Na Steam dorazí další hry od Ubisoftu

ubisoft hry gamescom

Ubisoft si většinu svých her distribuuje na svém vlastním launcheru Uplay, ale postupnými kroky přidává svoje hry dává i na další platformy.

Ubisoft přidává další hry na Steam

Uplay (nově Ubisoft Connect) je jediná online platforma, kde si můžete koupit veškeré hry od francouzského studia Ubisoft. Tedy až do nedávna, kdy se postupně jejich velké tituly přesouvají pomalými krůčky na Steam. Zatím zde můžeme najít poslední Assassin’s Creed Valhalla, Immortals Fenyx Rising nebo Watch Dogs Legion. A už následující měsíc s k nim přidají další zajímavé tituly.

Tom Clancy’s The Division 2

Jako první se na Steam podívá pokračování úspěšné loot and shot akce Tom Clancy’s The Division 2. V té se v roli speciálního agenta přesuneme ze zimního New Yorku do hlavního město Spojených států Washingtonu DC, kde budeme pomáhat místním obyvatelům s nebezpečnými gangy a žoldáky. Ale nemusíte být na to sami, jelikož se do tohoto města můžete vydat i s dalšími třemi kamarády.

Scott Pilgrim vs. The World: The Game

A jako druhá hra se na Steam podívá retro arkádová mlátička Scott Pilgrim vs. The World: The Game, která je videoherní adaptací filmu pod stejným názvem. Ve hře se ujmeme zamilovaného Scotta Pilgrima, který se snaží získat dívku svých snů. Na jeho cestě za láskou ho čeká spousta nesnází a nepřátel, kteří mu chtějí jeho plány překazit.

Obrázek: ubisoft.com

Příspěvek z superparmeni.eu