Search
Close this search box.

Take-Two Interactive/2K přebírá Gearbox Entertainment, nový Borderlands 4 údajně ve vývoji

Ve strategickém kroku přebírá Take-Two Interactive/2K společnost Gearbox Entertainment, známou díky svému úspěšnému seriálu Borderlands, čímž otevírá novou kapitolu pro obě společnosti.

Take-Two Interactive/2K Přebírá Gearbox

V herním průmyslu došlo k významnému obratu, když Gearbox Entertainment, tvůrce oblíbené videoherní série Borderlands, oznámil svou akvizici společností Take-Two Interactive/2K. Zpráva, která se rozšířila na základě oznámení sdíleného na sociálních sítích Gearboxu, přichází po sérii spekulací o budoucnosti Gearboxu a jeho umístění v rámci Embracer Group. Toto oznámení, i když ne zcela neočekávané, zaskočilo mnohé fanoušky.

Zakladatel Gearboxu, Randy Pitchford, se o zprávu podělil veřejně, vyjadřuje své naděje, že partnerství s Take-Two Interactive a 2K posune společnost do nové éry. Součástí tohoto oznámení bylo také potvrzení, že je v plánu další pokračování série Borderlands, což fanoušky již v předstihu naplňuje očekáváním.

V oficiálním prohlášení Take-Two/2K byla akvizice potvrzena s cílem dokončit proces do 30. června 2024. Prohlášení zdůraznilo především nadcházející vývoj Borderlands 4, což nám hráčům naznačuje, že série zůstane klíčovou součástí budoucích plánů společnosti.

Obrázek: borderlands.2k.com