Stellar Blade přichází s demem na PlayStation Store

Stellar Blade přichází s demem na PlayStation Store

30 března, 2024 2 Od Michal Fortyn

Ještě před oficiálním vydáním se fanoušci mohou těšit na bezplatné demo akčního hitu Stellar Blade od ShiftUp, které je dostupné na PlayStation Store.

Demo Stellar Blade

Ačkoliv se očekává, že plná verze hry Stellar Blade od studia ShiftUp bude vydána až na konci dubna, fanoušci mají jedinečnou možnost vyzkoušet si hru dříve díky speciálnímu demu. Demo se objevilo zdarma na PlayStation Store, nabízející hráčům předběžný pohled na začátek této očekávané hry. K tomu vývojáři zveřejnili také zcela nový gameplay trailer, na který se můžete podívat níže.

Herní ředitel Hyung Tae Kim poskytl další podrobnosti na PlayStation blogu, kde vysvětlil, že demo zahrnuje úvodní tutoriál, jenž nováčkům v sérii představí základy boje a prozkoumávání postapokalyptického města Eidos 7. Stellar Blade, původně známá pod pracovním názvem Project EVE, byla několik let ve vývoji v utajení, než byla detailně představena na lednové akci State of Play. Hra sleduje dobrodružství Ewy, nositelky titulního Stellar Blade, která se vrací na Zemi, aby zachránila lidstvo před invazí mimozemšťanů a robotů.

Obrázek: playstation.com