Search
Close this search box.

Vývojáři Dragon’s Dogma 2 slibují opravy

Dragon’s Dogma 2 se po chváleném debutu setkalo s negativními reakcemi fanoušků kvůli mikrotransakcím a technickým problémům. Capcom reaguje plánem aktualizací zaměřeným na zlepšení herního zážitku.

Rozporuplný start Dragon’s Dogma 2

Minulý týden byla vydána hra Dragon’s Dogma 2, která přijala kladné recenze od kritiků, ale zároveň čelila kritice od fanoušků kvůli přítomnosti mikrotransakcí a různých technických problémů. Capcom nyní představil svůj plán na blízké aktualizace hry, avšak upozornil, že zvýšení snímkové frekvence bude řešeno až v pozdějších aktualizacích. Přesto by měly být tyto první opravy užitečné.

Kromě oprav textů a chyb, hra obdrží několik podstatných vylepšení pro lepší komfort hráčů. Například v Pawn Guildu nyní najdete mnohem více předmětů „Art of Metamorphosis“, které umožňují změnit vzhled postavy nebo pomocníka i po jejich vytvoření. Pokud vás jejich vzhled během hry nebaví nebo chcete provést úpravy z důvodu role-playing, jako je jizva nebo tetování, nyní to bude jednodušší. Další novinkou je usnadnění získání domu, což významně ovlivňuje průběh hry.

Kromě toho dostanou konzole možnost úpravy grafických nastavení (ačkoli Capcom uvádí, že tyto nebudou výrazně ovlivňovat snímkovou frekvenci), zatímco uživatelé na Steamu se mohou těšit na lepší kvalitu díky zapnutí DLSS Super Resolution a opravě některých modelů nízké kvality.

Obrázek: dragonsdogma.com