Redfall si odnáší podprůměrná hodnocení

Redfall si odnáší podprůměrná hodnocení

4 května, 2023 0 Od Michal Fortyn

Redfall byl očekávanou novinkou měsíce května, přesto si podle posledních recenzí ze světa neodnáší příliš vysoké hodnocení.

Redfall v recenzích nedopadl příliš dobře

Očekávání byla velká, ale nejnovější recenze hry Redfall nenesou příliš mnoho pozitivních ohlasů. Ačkoliv se jednalo o velkou novinku měsíce května, která slibovala pořádnou dávku akce v otevřeném světě s krvavými souboji proti nebezpečným nepřátelům, zveřejněné recenze ukazují, že hra neuspokojí všechny fanoušky.

Hlavním problémem této hry je nedostatek inovace a zastaralý vizuál. I když se tvůrci snažili nabídnout nové prvky, základní herní mechanismy se zdají být příliš zastaralé a neinovativní. Navíc se k tomu přidávají technické problémy, repetitivita a nedostatečně vypracované prostředí. Podle serveru Metacritic obdržela hra na PC hodnocení 62 bodů, zatímco verze pro konzoli Xbox Series X získala 64 bodů ze 100.

Na Steamu má hra v době psaní článku pouze 30 % kladných hodnocení a označení „spíše záporné“. Tyto hodnocení ukazují, že hra je spíše průměrná a nesplňuje očekávání fanoušků, kteří hledají nové a inovativní zážitky.

Obrázek: xbox.com