Search
Close this search box.

EA odstraňuje tituly Battlefield z digitálních obchodů na PlayStation 3 a Xbox 360

xbox 360

Electronic Arts oznámilo, že koncem měsíce odstraní tři hry série Battlefield z digitálních obchodů na PlayStation 3 a Xbox 360, ale majitelé her budou mít stále přístup k single-player obsahu.

Konec jedné éry

EA oznámilo, že 31. července dojde k vyřazení her Battlefield 3, Battlefield 4 a Battlefield: Hardline spolu s jejich doplňkovým obsahem (DLC) z digitálních obchodů na konzolích PlayStation 3 a Xbox 360. Majitelé těchto her si nadále budou moci užívat jejich single-player obsah, avšak online podpora pro tyto tituly skončí 7. listopadu.

Zatímco digitální verze her pro PS3 a Xbox 360 budou staženy z prodeje, verze hry Battlefield 3 zůstane dostupná na PC. Stejně tak hry Battlefield 4 a Hardline budou nadále k dispozici pro nákup na platformách PlayStation 4 a Xbox One. Verze pro PC, PS4 a Xbox One nebudou dnešními aktualizacemi ovlivněny.

Vidět, jak jsou hry staženy z prodeje, nikdy není příjemné. Důvodem je pravděpodobně ukončení online podpory ze strany EA; nebylo by správné nadále prodávat hry s populárními online režimy, pokud tyto komponenty již nebudou funkční. Pro ty, kteří stále hrají Battlefield na PS3 a Xbox 360, zbývá ještě několik měsíců, aby si hru užili.

Obrázek: unsplash.com

Frostpunk 2 se odkládá na září

Původně plánované vydání hry Frostpunk 2 na 25. července bylo odloženo na 20. září 2024. Vývojářské studio 11 Bit Studios chce využít čas navíc k doladění. Frostpunk 2 dorazí v

Číst dále »