Search
Close this search box.

Nejnovější patch pro Horizon Forbidden West: Burning Shores opravuje značné chyby

Guerrilla Games nedávno vydalo aktualizaci pro DLC Horizon Forbidden West: Burning Shores ve formě patche 1.23.

Patch pro Horizon Forbidden West: Burning Shores

Tato aktualizace pro nejnovější rozšíření Burning Shores se zaměřila především na řešení problémů s hratelností, opravu nefunkčních úkolů a aktivit, vylepšení umělé inteligence nepřátel, uživatelského rozhraní a výkonu hry. Nejvýraznější vylepšení se týká problémů s aktivitou Aerial Capture World, která byla pro některé hráče dříve neúplná.

I když bylo mnoho problémů s aktivitou Aerial Capture: North již vyřešeno, někteří hráči stále nemohou tuto aktivitu dokončit. Vývojáři si však jsou těchto problémů vědomi a budou na nich nadále pracovat.

Patch 1.23 také vylepšil hlavní úkol For His Amusement, který bránil některým hráčům v postupu. Dále byly opraveny další hlavní úkoly, jako je To the Burning Shores, Heaven and Earth, The Stars in Their Eyes a His Final Act. S touto nejnovější aktualizací lze očekávat opravy pádů hry, vylepšení zvukového designu a mnoho dalších problémů, které se týkají hratelnosti hry.

Obrázek: playstation.com

Conor McGregor zamířil do hry Hitman

Agent 47 získává nový cíl k eliminaci. Tentokrát se zaměřuje na jednoho z největších zápasníků MMA, Conora McGregora. Conor McGregor ve hře Hitman Vývojáři z IO Interactive odhalili nový cíl

Číst dále »