Search
Close this search box.

Lara Croft a hudební ikony se připojují k Call of Duty

call of duty modern warfare

Významné postavy z popkultury, včetně hrdinky Tomb Raidera Lary Croft a hudebních umělců jako Nicki Minaj, Snoop Dogg a 21 Savage, se připojují k Call of Duty: Modern Warfare II a Warzone v rámci páté sezóny.

Nové postavy do Call of Duty

Pátá sezóna Modern Warfare II a Warzone začíná 2. srpna a právě v průběhu této sezóny se Lara Croft, Nicki Minaj, Snoop Dogg a 21 Savage připojí k hře jako hratelné postavy. Lara Croft a 21 Savage se objeví v průběhu sezóny jako součást balíčku v obchodě, zatímco Snoop Dogg se objeví hned na začátku a Nicki Minaj přijde v průběhu sezóny.

Call of Duty přivádí tyto hudební umělce do hry na oslavu 50 let hip-hopu. Každý, kdo se přihlásí mezi 7. a 16. srpnem na čtyři samostatné dny v tomto období, obdrží zdarma dárek. První tři dny získáte War Track z 80. let, 90. let nebo 2000. let. Na čtvrtý den přihlášení obdržíte speciální návrh zbraně.

V páté sezóně Modern Warfare II a Warzone se můžeme těšit na mnoho novinek, včetně čtyř nových map při spuštění – dvě hlavní mapy a dvě mapy pro gunfight – a hlavní mapu v průběhu sezóny. Kromě toho budou přidány další operátoři, zbraně, herní módy a mnoho dalšího. Sezóna 5 také přinese speciální událost odhalující hru Call of Duty 2023.

Obrázek: callofduty.com