Search
Close this search box.

Hi-Fi Rush je ověřen na konzoli Steam Deck

Nově vydaná hra Hi-Fi Rush byla nedávno přidána na platformu Steam a stala se „Deck Verified“ titulem. Tato akční hra vás bere na vzrušující cestu plnou nebezpečí a dobrodružství, kde musíte projít všemi výzvami a získat co nejvíce bodů.

Hi-Fi Rush plně ověřen na Steam Decku

Hi-Fi Rush se nově může pochlubit ověřením na konzoli Steam Deck. Tato hra vás zavede do světa, kde musíte řídit svého DJe při hraní živých koncertů, abyste získali slávu a fanoušky. Navíc s „Deck Verified“ titulem můžete mít jistotu, že se jedná o kvalitní a zábavnou hru.

Hra přenese hráče do futuristického světa plného hudby a tance, kde budete muset tvořit a vylepšovat své vlastní skladby, abyste uspěli. Hra se v současné době těší vysoké popularitě. Na platformě Steam se celkové hodnocení pohybuje okolo 98 %, zatímco na Metacriticu hra vyšplhala na krásných 90 %.

Obrázek: xbox.com

XDefiant od Ubisoftu směřuje k e-sportu

Ubisoft nedávno představil světu svoji střílečku XDefiant, která má potenciál stát se významným e-sportovým titulem. Populární herní vývojář má se hrou velké plány. Ubisoft slaví s XDefiant Podle Yvese Guillemota,

Číst dále »