Search
Close this search box.

The Day Before se ukazuje na nových záběrech

The-Day-Before

The Day Before byl představena v roce 2019 a od té doby si fanoušci přáli vidět mnohem více. Vývojáři z Fnatic po dlouhé době zveřenili nový 10minutový gameplay.

The Day Before na nových záběrech

Netrpěliví fanoušci hry The Day Before se konečně dočkali, protože byl zveřejněn první rozsáhlý pohled po více než roce. Hra se odehrává v post-apokalyptickém světě a hráči se budou muset vypořádat s nástrahami, jako jsou krvavé boje s nemrtvými a hledání zdrojů. Svět hry je rozsáhlý a nabízí mnoho možností prozkoumávání a objevování nových lokací.

Ačkoliv vývojáři z Fntastic dostáli svému slovu a zveřejnili dlouho očekávaný gameplay, herní komunita se zdá být poněkud zneklidněná. Část komunity uvádí, že navzdory novým záběrům ze hry působí svět poněkud prázdně a bez akce.

Datum vydání The Day Before byl kvůli nedávným událostem posunut z 1. března na 10 . listopadu letošního roku. Nechme se tedy překvapit.

https://www.youtube.com/watch?v=-KgrIGUhoZA

Obrázek: daybeforegame.com

Elden Ring láká na nové DLC

Nadcházející DLC Shadow of the Erdtree pro Elden Ring slibuje hlubší ponoření do příběhu a nové lokace. Trailer odhaluje tajemství Miquelly a války, která je zavedla do Země stínů.. Elden

Číst dále »