Search
Close this search box.

Company of Heroes 3 se chystá na konzole

Všechny fanoušky populární série strategických her Company of Heroes potěší zpráva, že nejnovější titul, Company of Heroes 3, bude již brzy dostupný na konzolích nové generace.

Company of Heroes 3 míří na konzole nové generace

Company of Heroes 3 je odehrána v prostředí druhé světové války ve Středomoří a na dějištích války v severní Africe, kde došlo k některým z nejkrvavějších bitev vedených mezi spojeneckými silami a silami Osy. Hráči mohou očekávat realistický a náročný herní zážitek, který je pro tuto sérii typický.

Relic Entertainment slibuje, že konzolová verze bude mít vlastní uživatelské rozhraní, plnou podporu ovladače a speciální funkce, které umožní hrát vlastním tempem. Uživatelské rozhraní bylo upraveno pro ovladače a bude přenesena volitelná možnost taktické pauzy z PC verze, což je vítané zlepšení pro hráče, kteří si chtějí užít hru na konzolích.

Celkově lze očekávat, že Company of Heroes 3 bude na konzolích přinášet stejně kvalitní a adrenalinový herní zážitek, jako na PC. Fanoušci série, kteří chtějí zažít realistické bitvy druhé světové války na konzolích, se mohou těšit na 30. května a připojit se k dalším hráčům, kteří se připravují na tuto strategickou výzvu.

Obrázek: companyofheroes.com