Amnesia: The Bunker se odkládá

Amnesia: The Bunker se odkládá

13 dubna, 2023 0 Od Michal Fortyn

Vývojáři z Frictional Games oznámili, že očekávaný hororový survival Amnesia: The Bunker se odkládá. Nejedná se však o nic drastického.

Hororovka Amnesia: The Bunker se odkládá

Vývojářská společnost Frictional Games oznámila nové datum vydání své nejnovější hry Amnesia: The Bunker. Původně naplánovaná na březen 2023, hra byla o týden odložena a bude spuštěna až 23. května 2023. Tento krok umožní vývojářům doladit poslední detaily a zajistit, že hra bude připravena na dokonalé zážitky hráčů.

Amnesia: The Bunker je pokračováním slavné série her Amnesia a tentokrát se hráči ocitnou v polooperním světě během první světové války. Nová hra nabídne i určitou randomizaci, která by měla podpořit větší opakovatelnost. Důraz bude kladen na volbu hráče a nově budou k dispozici výrobní systém a zbraně, včetně revolveru, který bude prvním svého druhu v sérii.

Amnesia: The Bunker bude spuštěna na několika platformách, včetně PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S a PC, přičemž hra bude k dispozici prostřednictvím služeb Steam, Epic Games Store a GOG. Tento titul určitě zaujme fanoušky hororových her a přinese nové zážitky, které se nebudou chtít nechat ujít.

Obrázek: store.steampowered.com