Nová aktualizace Company of Heroes 3 přináší více než 1300 oprav chyb a vylepšení

Nová aktualizace Company of Heroes 3 přináší více než 1300 oprav chyb a vylepšení

28 března, 2023 2 Od Michal Fortyn

Company of Heroes 3 je populární real-time strategická hra odehrávající se během druhé světové války. Nedávno byla vydána nová aktualizace, která přináší více než 1300 oprav chyb a vylepšení.

Nová aktualizace Company of Heroes 3

Vývojáři Company of Heroes 3 vydali novou aktualizaci, která přináší více než 1300 oprav chyb a vylepšení. Hráči se mohou těšit na mnoho nových funkcí a možností, které jim pomohou lépe ovládat své armády v boji.

Mezi novými funkcemi jsou například vylepšené vizuální efekty a zvuky, což dodává hře větší realismus a zábavu. Hráči si mohou také vybrat nové kosmetické předměty pro své jednotky a budovy, jako jsou vlajky, insignie a zbarvení.

Nové kosmetické předměty jsou k dispozici zdarma nebo za poplatek. Hráči si mohou vybrat z mnoha různých možností a přizpůsobit své jednotky podle svého vkusu. Získání těchto předmětů však nemá žádný vliv na hru samotnou a neovlivňuje herní mechaniky.

Vývojáři také opravili mnoho chyb, které se vyskytovaly v předchozích verzích hry. Tyto opravy zlepší celkovou stabilitu hry a sníží počet chyb, na které mohou hráči narazit. nové aktualizaci se také objevila řada dalších vylepšení, které zahrnují například zlepšení umělé inteligence jednotek, nové schopnosti pro některé jednotky a vylepšení rozhraní hry.

Obrázek: companyofheroes.com