Search
Close this search box.

Activision naznačuje brzké odhalení Call of Duty: Modern Warfare III

call of duty modern warfare

Activision připravuje odhalení související s Call of Duty: Modern Warfare na příští týden, a to i přes předchozí úniky informací o hře.

Odhalení nového Call of Duty?

Activision následuje svou tradici a naznačuje, že příští Call of Duty bude dalším dílem série Modern Warfare. Ačkoli Call of Duty z roku 2022 byl Modern Warfare II, zdá se, že letošní hra bude Modern Warfare III. Toto potvrzení již uniklo různými způsoby, včetně speciálního balení energetického nápoje Monster.

Oficiální twitterový účet Call of Duty sdílel obrázek, který si dělá legraci z úniků informací o Modern Warfare III před jeho oficiálním odhalením. Toto odhalení souvisí s nedávným blogovým příspěvkem o Modern Warfare II Season 5, který oznámil, že příští Call of Duty se odhalí v rámci hry během speciální události.

Zdá se, že odhalení proběhne příští týden, ale konkrétní detaily zůstávají nejasné. Zajímavé je, že odhalení nového Call of Duty, které vyjde letos, je v rozporu s zprávami z počátku minulého roku, které tvrdily, že Call of Duty v roce 2023 vynechá.

Obrázek: callofduty.com