Search
Close this search box.

Studio stojící za The Callisto Protocol čelí propouštění

callisto protocol playstation ps5 horor

Striking Distance Studios, tvůrce akčního hororového titulu The Callisto Protocol z minulého roku, prochází obdobím propouštění zaměstnanců.

Striking Distance Studios čelí propouštění zaměstnanců

Mluvčí společnosti Krafton, mateřské firmy Striking Distance, sdělil, že studio provedlo strategické změny, které přeusměrňují priority studia tak, aby lépe odpovídaly současným a budoucím projektům. Ze studia bylo propuštěno 32 zaměstnanců. Mezi propuštěnými jsou například koordinátor produkce Sebastian Marlow, vedoucí producent Nora Falcon a senior artist Matthew Smith.

tomto náročném období je hlavním cílem společnosti ocenit přínos každého odcházejícího člena týmu a poskytnout mu podporu v podobě služeb pro hledání nového zaměstnání a adekvátního odstupného.

Studio Striking Distance bylo založeno v roce 2019 Glenem Schofieldem, spolu-tvůrcem hry Dead Space, a dalšími veterány v oboru. The Callisto Protocol byl jejich první titul, vydaný v prosinci 2022. Hra se odehrává ve vězení na měsíci Callisto v roce 2320 a sleduje útěk vězně po mimozemském výbuchu. Hra však obdržela smíšené recenze od kritiků i hráčů.

Obrázek: playstation.com