Vývojáři Lies of P představují hru v novém gameplay videu

Vývojáři Lies of P představují hru v novém gameplay videu

21 června, 2023 2 Od Michal Fortyn

Očekávaná novinka podobná Souls hrám Lies of P se pomalu blíží a vývojáři hry nám v nedávno odhaleném videu představují herní mechanismy.

Lies of P na nových záběrech

Fanoušci, kteří se stále těší na Bloodborne 2, si mohou nekonečné čekání vynahradit hraním Lies of P. V posledním videu jsme se dočkali malého představení mechanik a soubojového systému. Hra bude rozhodně nekompromisní a potrestá vás za každou chybu.

Na druhou stranu, pokud se hráč dobře seznámí s herními mechanismy, jako je blokování útoků a používání speciálních schopností, bude moci svým nepřátelům připravit peklo. Prostřednictvím nového videa si také můžete prohlédnout různé nepřátele, kterým budete ve hře čelit, a lokace, které čekají na objevení.

Hra prý bude vyváženě kombinovat boj a průzkum okolního světa. V určitých částech hry si tedy můžeme od boje i trochu odpočinout a prozkoumat svět kolem sebe. Fanoušci Souls-like her si navíc mohou čekání na DLC Elden Ring zkrátit právě touto hrou.

Hra dorazí již 19. září na PC, stejně jako na nové a starší generace konzolí PlayStation a Xbox. Pro majitele předplatného Game Pass Ultimate bude hra k dispozici v rámci předplatného od prvního dne vydání.

Obrázek: xbox.com