DLC Final Chapter pro Callisto Protocol oznámeno

DLC Final Chapter pro Callisto Protocol oznámeno

20 června, 2023 2 Od Michal Fortyn

Nové DLC pro hororovou sci-fi hru The Callisto Protocol otevírá novou kapitolu napětí a hrůzy, která ukončí celý příběh hry.

The Callisto Protocol – Final Chapter odhalen

Nové DLC pro hororovou sci-fi hru The Callisto Protocol, které představuje další děsivou kapitolu a uzavírá příběh hry, bylo právě oznámeno. Po nedávném rozšíření hry o nový režim, hráči teď mají možnost vstoupit do dalších děsivých sfér tohoto titulu.

The Callisto Protocol, od doby svého vydání, byl často srovnáván s oblíbenou hororovou franšízou Dead Space, zvláště kvůli svému děsivému tělovému hororu a prvky těžké sci-fi. Přesto tato hra vzešla z myšlenek Glena Schofielda, spolutvůrce Dead Space, a je odlišná svými jedinečnými rysy, jako je inovativní příběh a bojové mechanismy, které vyvolávají silné reakce hráčů.

Hra se během svého vývoje stále rozvíjela díky aktualizacím a předchozím DLC, včetně obtížného režimu Contagion, který rozšířil příběh hry a poskytl fanouškům ještě větší výzvy. Příští DLC zavádí protagonistu Jacoba do finální bitvy, což je něco, na co se mohou hráči, kteří si hru oblíbili, opravdu těšit.

Obrázek: playstation.com