Search
Close this search box.

The Wolf Among Us 2 se odkládá na příští rok

Herní studio Telltale Games oznámilo, že datum vydání očekávaného The Wolf Among Us 2 bude zpožděno a vyjde až počátkem roku 2024.

Odklad The Wolf Among Us 2 na příští rok

Vývojáři ze studia Telltale Games jistě zklamali mnoho fanoušků, když prostřednictvím oficiálního Twitteru oznámili, že jejich chystaný The Wolf Among Us 2 se odkládá na příští rok.

Podle oficiálního prohlášení Telltale Games je posunutí hry důležité kvůli nutnosti dodržet kvalitu a zabezpečit hru, na kterou si fanoušci zvykli. Společnost také slibuje, že vývojáři budou pracovat na tom, aby zajistili vysokou úroveň zpracování, grafických prvků a hratelnosti.

Začali jsme na hře pracovat v roce 2020 a stále jsme odhodláni vyprávět pokračující příběh Bigbyho a zbytku Fabletown. Bude to však vyžadovat více času. I když to slyšíte zklamaní, cítíme se hůř, když to musíme takto říct.

Herní studio Telltale Games je známá svými epizodickými adventurami, které jsou často založeny na populárních licencích, jako jsou Batman, The Walking Dead, Tales from The Borderlands a Game of Thrones. The Wolf Among Us 2 je pokračováním hry The Wolf Among Us z roku 2013, která byla založena na komiksu Fables.

Obrázek: telltalegames.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Seriál Halo končí na Paramount+

Populární videohra „Halo“ od Microsoftu, která byla exkluzivně dostupná pro konzole Xbox, se dočkala svého zpracování v televizní sérii na platformě Paramount+. Přestože hra slavila velké úspěchy, televizní adaptace nezískala

Číst dále »