Search
Close this search box.

The Elder Scrolls: Castles se představuje

Bethesda představuje The Elder Scrolls: Castles, novou mobilní hru ve světě Elder Scrolls. Od týmu, který stál za úspěchem Fallout Shelter.

Mobilní hra The Elder Scrolls: Castles

Bethesda otevírá novou kapitolu ve světě Elder Scrolls s představením mobilní hry The Elder Scrolls: Castles. Vytvořená stejným týmem, který stál za populárním Fallout Shelter, tato hra přináší nový pohled na simulaci řízení, kde hráči řídí a rozvíjejí své vlastní království.

The Elder Scrolls: Castles nabízí zcela novou zkušenost pro fanoušky série Elder Scrolls. Hra posouvá hráče do role stavitelů a správců hradu, nabízí jim nejen možnost prozkoumávat známý fantasy svět, ale také ho aktivně formovat. Hráči jsou vyzváni k vybudování svého vlastního hradu a správě království, což přináší nový rozměr do světa Elder Scrolls.

Herní mechanismy jsou zaměřeny na strategické rozhodování a rozvoj. Hráči se musí starat o správné rozdělení zdrojů, plánování výstavby a udržování bezpečnosti svého království. Navíc je zde prvek boje, kdy hráči vybírají a vyškolují hrdiny k obraně hradu a sběru zdrojů, což přidává hře další vrstvu strategie.

Obrázek: bethesda.net

Frostpunk 2 se odkládá na září

Původně plánované vydání hry Frostpunk 2 na 25. července bylo odloženo na 20. září 2024. Vývojářské studio 11 Bit Studios chce využít čas navíc k doladění. Frostpunk 2 dorazí v

Číst dále »