Search
Close this search box.

Studio Behaviour Interactive, tvůrce hry Dead by Daylight, propustilo 45 zaměstnanců

Behaviour Interactive, studio stojící za populární hrou Dead by Daylight, propustilo 45 zaměstnanců v rámci restrukturalizace.

Propouštění v herním průmyslu

Vývojářské studio Behaviour Interactive, známé pro svou hru Dead by Daylight, údajně propustilo 45 lidí z montrealského studia. Propouštění, které se odehrálo mezi 9. a 11. lednem, bylo součástí širších restrukturalizačních opatření. Podle informací zveřejněných na Kotaku, propouštění začalo již v prosinci minulého roku. Ovlivněny byly různé oddělení studia.

Studio Behaviour Interactive, které minulý měsíc oznámilo spolupráci s vývojářským studiem Supermassive Games na nové hře The Casting of Frank Stone, nyní čelí výzvám spojeným s restrukturalizací a propouštěním.

Tyto propouštění jsou součástí širšího trendu v herním průmyslu, kde dochází k masivnímu propouštění. V roce 2024 bylo propuštěno více než 2 500 lidí z různých herních studií a společností. V loňském roce bylo propuštěno více než 10 000 lidí v herním průmyslu nebo v oblastech přiléhajících k hernímu průmyslu.

Obrázek: deadbydaylight.com

steam summer sale 2022 valve

Začaly letní slevy na Steamu

Stejně jako každé léto, i letos je tu opět slevové šílenství Steam Summer Sales 2024. Steam Summer Sales 2024 Připravte si peněženky, budou létat peníze! Jedna z nejočekávanějších slevových akcí

Číst dále »