Search
Close this search box.

The Division 3 oficiálně potvrzen

Jedna z nejtypičtějších a nejoblíbenějších značek společnosti Ubisoft se oficiálně dočkala pokračování. Přinese s sebou něco nového?

The Division 3 oficiálně ve vývoji

Hry z série The Division se zaměřují především na sbírání a vylepšování výbavy. Hráči mohou plnit mise buď samostatně, nebo ve spolupráci s ostatními, a postupně tak získávat lepší vybavení. Příběhová linie v těchto hrách často ustupuje do pozadí ve prospěch herního mechanizmu a strategie.

Ubisoft má historii postupného přidávání rozšíření a nového obsahu k již existujícím hrám, což bylo vidět například u The Division 2. Je tedy pravděpodobné, že i u nadcházejícího dílu The Division 3 můžeme očekávat podobný přístup. Hlavní kampaň by měla být doplněna o nové mise a obsah v průběhu minimálně dalšího roku po vydání.

Co se týče technických aspektů, očekává se vylepšená grafika a plynulejší hratelnost. Přestože styl hraní by se neměl výrazně měnit, je tu stále otázka, zda hra dokáže udržet dlouhodobý zájem hráčů a vyhnout se stereotypu, který je často spojen s tímto typem her.

Obrázek: ubisoft.com

Planet Coaster 2 oficiálně představen

V roce 2016 přinesla hra Planet Coaster svěží vítr do žánru simulátorů výstavby a správy zábavních parků. Nyní se vývojáři pochlubili s trailerem lákající na druhý díl. Stavění zábavních parků

Číst dále »