Search
Close this search box.

Superhrdinové se oblékli do letních šatů

S hrami na téma Marvelu se v posledních letech roztrhl pytel. Vývojáři nezapomínají ani na starší kousky, a tak do Marvel´s Avengers míří várka letních kostýmů pro Iron Mana, Black Widow a Thora!

Do čeho se superhrdinové obléknou?

Léto je v plném proudu a nic nepomůže víc, než zchlazení se v bazénu nebo na pláži. Mysleli jste ale na takové superhrdiny? Musí se pařit v pěkných, ale ne tak chladivých, kostýmech. Vývojáři z Crystal Dynamics na ně myslí, a tak jim do Marvel´s Avenegers přidali várku kostýmů, které mohou použít jako letní outfit.

Svůj oblek za pěkné plavky vyměnili Iron Man, Black Widow a Thor. Fanoušci hry tak dostali várku kostýmků úplně zdarma. Zatímco oblíbený Asgarďan Thor dostal modré šortky se zlatým páskem, Black Widow jako správná agentka vsadila na diskrétnost a vzala si černé plavky s pouzdrem na zbraň. Tony Stark alias Iron Man vyměnil své brnění za košili a taktéž šortky.

Do skinů jistě byla vložena spousta práce, přestože jsou zdarma. Bude zajímavé sledovat, jestli přijde i nějaká zimní várka s kožichy a čepicemi. Pokud jste sběrateli převleků, nabídku od vývojářů si jistě nemůžete nechat ujít!

Zdroj obrázku: Crystal Dynamics