Další várka letních slev od Sony

Další várka letních slev od Sony

4 srpna, 2022 1 Od Adam Král

Ne vždycky jsou peníze na nové hry. Hráči tak dost často čekají na slevy, aby si svou vysněnou hru mohli koupit. Vývojáři jim jdou naproti a třeba Sony dělá každý rok hned několik akcí. Stejně tak i letošní rok.

Na co dostanou hráči slevu?

V létě probíhá spousta věcí – lidé jezdí k moři a na dovolenou, trávit čas u počítače se nechce ani zarytým hráčům. Toho využívá Sony, která dělá každý rok letní várku slev. Zatímco jedna proběhla v červenci a hráči měli na výběr z obrovské porce titulů, vydavatelství nezapomíná ani na další letní měsíc a na srpen přidává další obrovskou dávku her.

Seznam her, na které máte jako hráči slevu, byl plně odhalen teprve nedávno a do nabídky vstoupil 3. srpna. Čítá několik desítek titulů, mezi nimi například Demon´s Souls pro fanoušky supertěžkých her, několik LEGO her a pořádnou dávku nových titulů, mezi nimi třeba Gran Turismo 7, Returnal, či Director´s Cut Ghost of Tsushima. Zkrátka si vybere opravdu každý.

Na oficiálním blogu PlayStationu je dostupný celý seznam, kterým se můžete projet a najít si hru, která vás zajímá nejvíce. Slevy u některých titulů dosahují až na 50 %, a tak si můžete pořídit hry, na které by vám normálně peníze nestačily.

Zdroj obrázku: playstation.com