Search
Close this search box.

State of Decay 3 představuje nový trailer

Fanoušci dlouho očekávané hry State of Decay 3 byli dnes potěšeni novým trailerem, který odhaluje temné přežití, jež na hráče čeká v této nadcházející zombie apokalypse.

State of Decay 3 plný zombíků

Dnes byl zveřejněn nový trailer na State of Decay 3. Přestože hra zatím nemá stanovené datum vydání, je potvrzeno, že bude k dispozici v Game Pass hned první den po vydání.

Předchozí díly série State of Decay se zaměřovaly primárně na přežití, spíše než na prosté likvidování hord nepřátel, které infikovaly svět. I když boj proti zombiím zůstával významnou součástí hry, od druhého dílu byl kladen velký důraz na kooperativní hraní až pro čtyři hráče. Podle nového traileru se zdá, že tato funkce bude i nadále klíčová, neboť narativ videa zdůrazňuje význam spolupráce mezi jednotlivci v boji za přežití mezi zabijáckými nemrtvými, které je obklopují.

Série se tak stále více zaměřuje na strategické aspekty přežití a vzájemnou spolupráci. S nadcházejícím vydáním State of Decay 3. Datum vydání zatím nebyl oznámen.

Obrázek: xbox.com

Planet Coaster 2 oficiálně představen

V roce 2016 přinesla hra Planet Coaster svěží vítr do žánru simulátorů výstavby a správy zábavních parků. Nyní se vývojáři pochlubili s trailerem lákající na druhý díl. Stavění zábavních parků

Číst dále »