PS Plus v listopadu zavítá do světa zombíků, vyvražďování i vybíjené

PS Plus v listopadu zavítá do světa zombíků, vyvražďování i vybíjené

28 října, 2021 3 Od Martin Havel

Nabídka PS Plus v dalším měsíci bude velmi solidní. Na své si přijdou milovníci vybíjené, kreativního zabíjení i zombie apokalyps.

I v listopadu se majitelé předplatného PS Plus dočkají několika zajímavých her, mezi kterými nebude chybět ani čerstvá novinka First Class Trouble. Ta vás zavede do velkého sídla spolu s dalšími hráči a budete se snažit plnit úkoly, nebo prostě a jednoduše v tom ostatním naopak zabránit. Hra je v principu velmi podobná Among Us a pokud tak máte v lásce podobné sociálně deduktivní kousky, neměli byste tuto hru zdarma rozhodně minout.

Toužíte-li po větší náloži akce, potěší vás například Knockout City, v němž se budete moci vydat do vybíjenkářských soubojů ve víru futuristických měst. Čeká vás několik režimů, speciální schopnosti i možnost hrát v kooperaci se svými přáteli a tato vybíjená tedy rozhodně alespoň na pár hodin dokáže zabavit. Zkrátka ovšem nepřijdou ani hráči, jejichž mantrou jsou fantasy a souboje na blízko s hromadou nepřátel, kteří se mohou těšit na Kingdoms of Amalur: ReReckoning. A jestli ani to není váš šálek čaje, můžete se vydat do post-apo světa The Walking Dead Sains and Sinners se zástupy zombíků, kteří se budou snažit si z vás ukousnout ve virtuální realitě. Majitele PSVR kromě The Walking Dead navíc potěší ještě další dvě hry The Persistence a Until You Fall.

Pokud jste ještě nesáhli po říjnové nabídce, můžete tak učinit do 2.listopadu, kdy nová nabídka nahradí hry Hell Let Loose, Mortal Kombat X, PGA Tour 2K21.

Martin Havel

Obrázek: steampowered.com