Search
Close this search box.

Deathverse: Let It Die je nová akční onlinovka pro Playstation

Na posledním State of Play se ukázal připravovaný online titul, ve kterém se vydáte do nevraživých soubojů s ostatními hráči.

Deathverse: Let It Die se na State of Play ukázalo v novém traileru, který nám hru představil stylem šílené televizní show, v níž se budete snažit vyvraždit své soupeře a zůstat naživu jako poslední přeživší. Pravda, to není příliš originální koncept. Provedení ale rozhodně nevšedně působí a stylizace do televizní podoby je jenom začátek. Přežití je totiž v podstatě jediným pravidlem. Ve hře můžete využívat řadu různých prostředků pro přežití. Čím kreativnější a efektnější bude váš způsob likvidace nepřátel, tím větší obdiv vzbudíte u diváků, kteří vám budou udělovat lajky.

I když jde o onlinovku, budete se muset vypořádat také se svým okolím. To dokáže být v některých momentech velmi nebezpečné a pořádně vám zavařit, protože do vyhrazeného prostoru se budou spouštět lovci, jejichž úkolem bude, abyste museli neustále zůstávat ostražití, i když se zrovna zbavíte svého nepřítele. Jediná chybička v jejich blízkosti totiž může znamenat vaši smrt. Pravda, vydání podobné hry, která je motivovaná tím, že její aktéři mohou vyhrát pohádkové peníze a děje se před zraky diváků toužících po násilí dost výrazně připomíná současný fenomén Hra na oliheň, který sice nebyl inspirací pro hru ale dost možná souvisí s tím, proč se právě nyní předvádí světu.

Martin Havel

Obrázek: vg247.com