Search
Close this search box.

Přenosný herní monitor AOC GAMING 16G3

Přenosný herní monitor AOC GAMING 16G3

AOC GAMING 16G3 je přenosný herní monitor s nápadným vizuálem v minimalistickém a lehkém designu. Má 15,6” Full HD IPS s jasem 250 cd/m2 a kontrastním poměrem 1000:1. Monitor 16G3 nabízí obnovovací frekvenci 144 Hz, FreeSync a dobu odezvy 4 ms pro rychlý herní zážitek na konzolích (microHDMI), noteboocích a vybraných chytrých telefonech (USB-C).

AOC GAMING 16G3 online

Co je v krabici?

Po rozbalení boxu uvnitř najdete monitor, ochranné pouzdro na monitor, držák na stěnu, adaptér a kabel k připojení do sítě, micro HDMI kabel, USB C-C kabel a příručku pro rychlou instalaci.

Spuštění monitoru je jednoduché, plug & play, a zvládne to úplně každý.

VESA

AOC GAMING 16G3 stojanPokud vám nebudou stačit snadno použitelné stojany Ergo Base od AOC, můžete použít 50×50 VESA držák na stěnu a upevnit monitor v podstatě jakkoliv, vzhůru nohama, v orientaci na výšku nebo více monitorů nad sebe.

Obraz

Herní monitor AOC GAMING 16G3 nabízí antireflexní IPS panel ve Full HD rozlišení (1920×1080) v poměru stran16:9 s obnovovací frekvencí 144 Hz. K vylepšení kvality obrazu jsou k dispozici technologie Freesync, Low Blue Light a Flicker Free.

Konektivita

Pro přenos signálu mezi monitorem a dalším zařízením můžete využít MicroHDMI 2.0 nebo USB-C. K dispozici je také výstup pro sluchátka (3,5 mm).

Integrované reproduktory

AOC GAMINGU filmů, hudby, her a dalšího obsahu si budete užívat kvalitního zvuku bez starostí s připojováním externích reproduktorů. Výkon reproduktorů však není nijak oslnivý, pouze 2 x 1 W.

Gaming

Monitor nabízí různé herní styly: Shooters, MMORPG, Action, RTS.

AOC G-Menu

AOC G-Menu je bezplatný nástroj, který vám po instalaci do počítače poskytuje kompletní možnosti přizpůsobení tím nejpohodlnějším způsobem.

AOC GAMING 16G3 box

Elden Ring láká na nové DLC

Nadcházející DLC Shadow of the Erdtree pro Elden Ring slibuje hlubší ponoření do příběhu a nové lokace. Trailer odhaluje tajemství Miquelly a války, která je zavedla do Země stínů.. Elden

Číst dále »