Search
Close this search box.

Paradox Interactive ukončuje projekt Life By You a zavírá studio Tectonic

Paradox Interactive oznámil zrušení vyvíjené hry Life By You, která měla konkurovat populární sérii The Sims, a následné uzavření studia Paradox Tectonic pod vedením Roda Humbla, bývalého designéra The Sims.

Life By You končí

Před nedávnem přišla z herního průmyslu překvapivá zpráva od společnosti Paradox Interactive. Vývojářské studio oznámilo zrušení svého projektu Life By You, který měl být přímým konkurentem populární simulace The Sims. Hra byla ve vývoji ve studiu Paradox Tectonic pod vedením Roda Humbla, který se v minulosti podílel na vývoji druhého a třetího dílu série The Sims. Naděje fanoušků byly vysoké, neboť hra měla tento měsíc vstoupit do fáze Early Access, ale po nečekaném odložení byla nakonec zrušena.

To vedlo ke drastickému rozhodnutí uzavřít celé studio Tectonic. „Je to pro naše kolegy v Tectonic těžká a drastická zpráva,“ uvedl v tiskové zprávě Fredrik Wester, generální ředitel Paradox Interactive. „Bohužel, po zrušení jejich jediného projektu jsme byli nuceni přijmout těžké rozhodnutí a studio zavřít. Jsme hluboce vděční za jejich tvrdou práci a snahu posunout Paradox do nového žánru.“

Obrázek: paradoxinteractive.com