Search
Close this search box.

Odhaleny nové záběry Final Fantasy XVI

Fanoušci série Final Fantasy se konečně dočkali nových záběrů z očekávaného dílu XVI. Na nedávném eventu State of Play bylo představeno více než 20 minut herního záznamu, který nabízí pohled na bohatý svět, herní mechanismy a postavy.

Více než 20 minut gameplaye Final Fantasy XVI

Nové video představuje nejen hlavního hrdinu Cliva Rosfielda, ale také několik dalších postav, se kterými se hráči v průběhu hry setkají. Během hraní se hráčům otevře rozlehlé velitelství, kde mohou využívat služby výroby výbavy, nákupu zboží v obchodě, správy úkolů, interakce s přáteli a využívat speciální tréninkovou místnost k procvičování svých schopností.

Společnost Square Enix nás láká na to, že v budoucnu má ještě mnoho připraveno, co se týká příběhových a vedlejších úkolů, stejně jako koncového obsahu. V tomto videu nesměla chybět ani ukázka bojů s nepřáteli, bossové a pohled na svět.

Mnoho fanoušků série Final Fantasy se jistě těší na dlouho očekávaný příchod šestnáctého dílu této úspěšné série. A konečně se dočkají, neboť hra Final Fantasy XVI má datum vydání stanoveno na  22. června 2023 pro herní konzoli PlayStation 5.

Obrázek: playstation.com