Square Enix oznámil nadějně vypadající Guardians of the Galaxy

Square Enix oznámil nadějně vypadající Guardians of the Galaxy

14 června, 2021 10 Od Martin Havel

Po Avengers si Square Enix políčili také na Guardians of the Galaxy a první dojem je velmi slušný.

Konference Square Enix na E3měla několik světlých momentů a mezi ně bezesporu patřila i chvíle, kdy se nám přestavila nová chystaná hra se Strážci Galaxie. Půjde o akční adventuru z pohledu třetí osoby, která nás uvede do role Star-Lorda. Vašimi věrnými pomocníky v boji i při překonávání překážek ve světě budou blastery a tryskové boty. Obecně hra vypadá velmi slušně, už v traileru baví dialogy a přináší příchuť opravdu blízké té, která čiší z filmového zpracování příběhů oblíbené vesmírné partičky.

„Marvel’s Guardians of the Galaxy tvoří zkušené vývojářské studio Eidos-Montréal, které úzce spolupracuje s Marvel Entertainment, aby přineslo původní a autentický zážitek inspirovaný více než padesátiletým světem Guardians of the Galaxy,“ popisuje hru Square Enix.

„Nastartujte Star-Lordovy boty a vydejte se na divokou jízdu vesmírem v akční adventuře se svěžím pojetím Guardians of the Galaxy. S nepředvídatelnými Strážci po vašem boku si prostřílejte cestu od jedné výbušné situace k druhé. V tom všem vás budou doprovázet ikonické marvelovské postavy a vy budete bojovat o budoucnost vesmíru. Zvládnete to. Nejspíš,“  stojí v popisku hry.

Vývojáři také rovnou vypustili první herní ukázku, takže si můžete vychutnat patnáct minut záběrů přímo ze hry.

Marvel’s Guardians of the Galaxy vyjdou na PC, Xbox One, Xbox Series X/S i PS4 a PS5 už 26. října letošního roku.

Martin Havel

Obrázek: thenewstrace.com