Search
Close this search box.

Nový příběhový trailer pro hru A Quiet Place: The Road Ahead odhaluje tichý svět plný mimozemšťanů

Stormind Games a Saber Interactive představili nový příběhový trailer pro nadcházející hororovou hru z první osoby, A Quiet Place: The Road Ahead, která rozšiřuje vesmír filmu A Quiet Place.

Nový trailer A Quiet Place: The Road Ahead

Vývojářské studio Stormind Games a vydavatel Saber Interactive nedávno vydali nový příběhový trailer pro svou očekávanou hru A Quiet Place: The Road Ahead. Trailer poodhaluje více z tichého světa plného mimozemšťanů, který hráči brzy prozkoumají v této hororové hře z první osoby. Hra, jež je novým děsivým přírůstkem do filmového vesmíru A Quiet Place, nadále slibuje napínavé zážitky plné napětí a strachu.

Přestože hra stále nemá přesně určené datum vydání, očekává se, že bude spuštěna ještě letos na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC. Nový trailer nabízí bližší pohled na stav světa ve hře The Road Ahead. Příběh začíná prvním dnem, kdy mimozemšťané s vynikajícím sluchem zaútočí na Zemi, což nutí lidi udržet ticho, aby přežili. Děj pak přeskočí ke dni 105, kde se setkáváme s Alex, astmatickou vysokoškolskou studentkou, která se spolu se svým přítelem Martinem snaží přežít konec světa a shánějí zásoby a další potřeby.

Trailer naznačuje, že Alex by mohla být těhotná, což, jak víme z prvního filmu A Quiet Place, může v tomto tichém světě ztížit snahu zůstat v tichosti. Na odhalení celého příběhu hry A Quiet Place: The Road Ahead si budeme muset ještě chvíli počkat, neboť její vydání je plánováno na později v tomto roce pro PS5, Xbox Series X/S a PC.

Obrázek: aquietplace.game

Planet Coaster 2 oficiálně představen

V roce 2016 přinesla hra Planet Coaster svěží vítr do žánru simulátorů výstavby a správy zábavních parků. Nyní se vývojáři pochlubili s trailerem lákající na druhý díl. Stavění zábavních parků

Číst dále »