Search
Close this search box.

Gran Turismo 7 přichází s majoritní updatem tento měsíc

Gran Turismo 7

Polyphony Digital oznámilo nadcházející rozsáhlou aktualizaci pro Gran Turismo 7, která bude zahrnovat šest nových vozů a novou závodní dráhu.

Gran Turismo 7 update

Polyphony Digital, vývojářské studio stojící za závodním simulátorem Gran Turismo 7, oznámilo plánovanou aktualizaci hry, která přinese významná rozšíření. Tato aktualizace, naplánovaná na 25. července 2024, přidá do hry šest nových automobilů a jednu novou závodní dráhu, spolu s novými ráfky pro větší stylizaci vozidel.

Nově přidaná vozidla zahrnují ikonické modely jako Ferrari 430 Scuderia z roku 2007, BMW M3 z roku 1997 a Lamborghini Gallardo LP 560-4 z roku 2008. Dále přibude futuristický Genesis Vision Gran Turismo, Subaru Impreza Rally Car z roku 1998 a RUF RGT 4.2 z roku 2016, což rozšíří možnosti pro hráče, kteří si chtějí užít různé typy vozů.

Kromě nových vozů a ráfků přidává aktualizace také novou trať Eiger Norwand, která se objevila už v Gran Turismo 6. Tato aktualizace rovněž rozšíří schopnosti AI závodníka Sophy, který nyní bude moci soutěžit v 24hodinovém závodě na Nurburgringu a na Autodrome Lago Maggiore.

Obrázek: playstation.com

steam summer sale 2022 valve

Začaly letní slevy na Steamu

Stejně jako každé léto, i letos je tu opět slevové šílenství Steam Summer Sales 2024. Steam Summer Sales 2024 Připravte si peněženky, budou létat peníze! Jedna z nejočekávanějších slevových akcí

Číst dále »