Search
Close this search box.

Nové PS+ přináší strach a zlámané kosti

Nové hry v PS Plus

Tak, jako koncem každého měsíce, i v červenci Sony oznamuje novou dávku her v předplatném PlayStation Plus. Nyní si hráči zlámou kosti v Tony Hawkovi, vymlátí svůj vztek v Yakuze a budou se bát v Little Nightmares.

Čeho se předplatitelé PS+ dočkají?

Je to jen pár měsíců od doby, co Sony změnilo svůj systém předplatného PlayStation Plus. To umožňuje, podobně, jako na Xboxu, hrát multiplayerové hry. Kromě toho dává odběrateli přístup ke cloudovému úložišti a jednou měsíčně několik her. Ty jsou takové všelijaké a ne vždy sklidí pozitivní reakce fanoušků. Nabídka, kterou Sony oznámilo nyní, budí rozporuplné reakce.

Od 2. srpna si předplatitelé všech tří úrovní, to znamená Essential, Extra a Premium, mohou přidat trojici her. V první popadnete do ruky skateboard a ukážete, jak umíte všemožné triky v Tony Hawk´s Pro Skater 1+2. Pokud je na vás prohánění se na skatu moc mírumilovné, můžete si to ručně stručně vyříkat s nepřáteli v Yakuza: Like a Dragon, který je nejnovějším přírůstkem do série. Nezapomnělo se ani na příznivce hororových dobrodružství, kteří se mohou těšit na Little Nightmares.

Little Nightmares je výtvorem švédského studia Tarsier Studios. Tito sympatičtí Švédové mají na svém kontě hned několik her, mezi nimi třeba Very little nightmares a Little Nightmares II. Poslední jmenovaná hra je pokračováním úspěšného prvního dílu.

Všechny oznámené hry nejsou nijak zastaralé a potěší skoro každého. Sony ví, co dělá, a tak dveře vykopává nejnovějším dílem Yakuzy, aby později v srpnu a v průběhu roku přidala všechny díly ze série. Než oficiální účet všechny hry oznámil, unikly na internetu. Byla tak jen otázka času, než je společnost potvrdí.