Nové informace okolo Star Wars Jedi: Survivor

Nové informace okolo Star Wars Jedi: Survivor

28 listopadu, 2022 2 Od Michal Fortyn

Udílení herních cen přináší nejen souboj nejlepších her roku, ale také oznámení termínů očekávaných her. Jedním z nich bude pravděpodobně Star Wars Jedi: Survivor.

Star Wars Jedi: Survivor – bude potvrzeno riskantní datum vydání?

Mnoho lidí čeká na 9. prosinec. V tento den se kromě hry roku dozvíme i několik zajímavých dat vydání nových her. Nové Star Wars budou pravděpodobně představeny na konferenci a přinesou s sebou potvrzené datum vydání. Spekulace a dokonce i nepřímé náznaky přímo od vývojářů naznačují vydání v březnu, tj. v březnu příštího roku.

Pokud se to potvrdí, začneme uvažovat o trochu zvýšeném egu vývojářů, protože ve stejném období už oficiálně vyšlo několik očekávaných herních monster jako Dead Space, Resident Evil 4,Hogwarts Legacy, Atomic Heart nebo Forspoken. Proč chce většina vývojářů vydat svou hru na začátku roku? Je to proto, aby bojovali s konkurencí, nebo vědí něco, co my hráči nevíme?

Možná je to jen náhoda, ale myslím, že na druhou polovinu příštího roku se chystá několik očekávaných oznámení, jako je GTA VI, Bloodborne II nebo možná Half Life 3? Samozřejmě jsou to jen mé konspirační teorie, ale minimálně ta o Bloodborne by byla lahůdka.

Obrázek: ea.com