Search
Close this search box.

Nové herní záběry z Crimson Desert budou představeny na Gamescomu

V rámci Gamescomu se očekává velká show, kde se představí řada novinek z herního světa. Jedním z hlavních lákadel bude odhalení nových herních záběrů z titulu Crimson Desert.

Crimson Desert se má ukázat na nových záběrech

Crimson Desert, hra, která byla poprvé odhalena v roce 2020 na akci The Game Awards, je dílem vývojářů z Pearl Abyss, tvůrců oblíbeného MMO Black Desert Online. Crimson Desert nás zavede do světa Pywel, kde se mísí realita s fantasy. Hlavním protagonistou je Macduff, žoldnéř, který musí čelit mnoha výzvám v boji o moc na tomto kontinentu.

Atmosféra hry připomíná epické fantasy příběhy, a bojový systém nabídne kombinaci rychlých soubojů a magie. Pokud jste ještě neslyšeli o Crimson Desert, můžete si prohlédnout některé z dřívějších ukázek hry v přiloženém videu níže.

Ačkoliv datum vydání hry zůstává zahaleno tajemstvím, některé zprávy naznačují, že by mohla vyjít na podzim 2023. Více informací by mělo být odhaleno během vysílání Opening Night Live již 22. srpna.

Obrázek: crimsondesert.pearlabyss.com

Riot Games ruší hru ve stylu Smash Bros

V herním průmyslu často vidíme, jak úspěch jednoho titulu inspiruje ostatní vývojáře k napodobování a snaze o podobný úspěch. Riot Games nedávno ukončil projekt, který měl konkurovat populární hře ze

Číst dále »