Search
Close this search box.

Moon Studios představuje své první akční RPG No Rest for the Wicked

Tvůrci úspěšné série Ori, Moon Studios, ohlásili svůj první krok do žánru akčních RPG s hrou No Rest for the Wicked, která míří na Steam v rámci předběžného přístupu.

Moon Studios představuje No Rest for the Wicked

Moon Studios, známé pro své dojemné tituly Ori and the Blind Forest a Ori and the Will of the Wisps, se vydává na novou cestu s akčním RPG No Rest for the Wicked. Hra byla poprvé oznámena na minulém předávání cen Game Awards a nedávno bylo v rámci speciálního livestreamu odhaleno datum vydání v předběžném přístupu 18. dubna.

Hra No Rest for the Wicked se odehrává v temném středověkém fantasy světě, který zasáhla smrtící morová rána, měnící obyvatele ostrovu v příšery. Hráči se ujmou role vyvoleného válečníka, jehož úkolem je boj proti této zkáze. Hra kombinuje prvky z Diablo, Dark Souls a dokonce i Animal Crossing, kde hráči bojují o přežití, zároveň obnovují město Sacrament.

Ačkoliv se No Rest for the Wicked bude na Steamu nacházet v předběžném přístupu po nezjištěnou dobu, plánuje se její vydání i na konzole, jakmile hra dosáhne své finální verze 1.0.

Obrázek: store.privatedivision.com