Search
Close this search box.

Mojang varuje hráče se staršími účty Minecraftu

Minecraft Frogs

Vývojářské studio Minecraftu, Mojang, vydalo poslední varování pro hráče, kteří stále používají starší účet, známý také jako účet Minecraft Premium.

Problémy se staršími účty Minecraftu

Společnost Microsoft získala Minecraft a jeho vývojářské studio Mojang v roce 2014 za více než 2 miliardy dolarů. Tato akvizice umožnila Microsoftu vstoupit do světa videoher a přidat do svého portfolia jednu z nejoblíbenějších her na světě. Od té doby se Minecraft stal jednou z nejvýznamnějších značek společnosti Microsoft a poskytl jí výhodu na konkurenty jako Sony a Nintendo.

Nicméně, migrace účtů z platformy Mojang na platformu Microsoft pro hráče původní verze hry, Minecraft Java Edition, způsobila mnoha hráčům komplikace a někteří se dokonce rozhodli z hry odejít. Přechod na novou platformu byl původně dobrovolný, ale Microsoft postupně začal omezovat některé funkce a služby pouze na nové platformě, což donutilo hráče k migraci, aby mohli hrát s ostatními online.

I přestože migrace účtu není obtížná a podporuje ji velká většina hráčů, stále existují lidé, kteří si s tím nevědí rady nebo to považují za zbytečně komplikované. Někteří hráči se také obávají, že migrace může způsobit ztrátu všech svých herních dat nebo skutečnosti, že se nedostanou k některým starým verzím hry, na kterých dříve hrávali.

Obrázek: xbox.com