Search
Close this search box.

Minecraft Legends pokořil hranici 3 000 000 hráčů

minecraft legends

Minecraft je fenomén, který neustále roste na popularitě. V poslední době se však v komunitě Minecraftu mluví hlavně o nové hře Minecraft Legends, který se stal okamžitým hitem.

Minecraft Legends získal na popularitě

V poslední době se Minecraft snaží přilákat pozornost zejména přidáním verze Dungeons k předplatnému PlayStation Plus. Dále 18. 04. 2023 vyšla nejnovější verze herní série s názvem Minecraft Legends, která je k dispozici také prostřednictvím předplatné služby Xbox Game Pass. Od té doby si tuto hru zahrálo více než 3 000 000 hráčů, což je skvělý úspěch pro tento typ hry. Přejeme jí ještě vyšší čísla do budoucna. Vývojáři jsou vděční za podporu a připravují aktualizace pro zlepšení plynulosti hry a zvýšení podpory na konzolích.

V budoucnu se očekává, že hry jako Minecraft budou stále více rozvíjeny a zdokonalovány, včetně přidání dalších bonusových prvků do hry. Tato novinka je skvělá pro všechny hráče, neboť jim může přinést ještě větší zábavu a napětí při hraní. Je také důležité poznamenat, že pro naši komunitu je k dispozici i slovenština, což znamená, že i ti hráči, kteří mají problémy s anglickým jazykem, si mohou hru bez problémů zahrát.

Obrázek: xbox.com

Seriál Halo končí na Paramount+

Populární videohra „Halo“ od Microsoftu, která byla exkluzivně dostupná pro konzole Xbox, se dočkala svého zpracování v televizní sérii na platformě Paramount+. Přestože hra slavila velké úspěchy, televizní adaptace nezískala

Číst dále »