Search
Close this search box.

Hogwarts Legacy lze hrát již nyní

Hogwarts Legacy game

Již 10. února se na trhu objeví jedna z nejočekávanějších her letošního roku. Někteří hráči však nyní mohou hrát.

Hogwarts Legacy již nyní k dostání

Většina fanoušků hry Hogwarts Legacy čeká na 10. února, kdy si ji bude moci zahrát. Někteří čekají na recenzi a hru si koupí s pozdější slevou. Nakonec tu máme fanoušky, kteří ani nechtějí čekat na den vydání. Pro ty je k dispozici o 10 EUR dražší deluxe edice. Mimo jiné nabízí o 72 hodin dřívější přístup do hry. Každý, kdo vlastní tuto edici, si tak může hru zahrát již 7. února 2023. Výhoda předčasného hraní platí pro platformy PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC.

Edice Hogwarts Legacy Deluxe Edition nabízí také exkluzivní obsah pro PlayStation, jako je recept na lektvar Felix Felicis a vedlejší mise nazvaná Haunted Hogsmeade. Osobně doufám, že se hráči reálně dostanou i k deluxe obsahu, zejména aby si hru zahráli dříve. Někdy se může vyskytnout chyba, kdy se nedostanou k deluxe doplňkům včas a musí čekat na skutečné vydání hry.

Obrázek: playstation.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Riot Games ruší hru ve stylu Smash Bros

V herním průmyslu často vidíme, jak úspěch jednoho titulu inspiruje ostatní vývojáře k napodobování a snaze o podobný úspěch. Riot Games nedávno ukončil projekt, který měl konkurovat populární hře ze

Číst dále »