Search
Close this search box.

Známe hlas ředitele Bradavic v Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy game

Z oficiálního videa od vývojářů hry, které se věnuje samotnému řediteli uznávané školy, jsme zjistili, že mu hlas propůjčí oblíbený Simon Pegg, známý například z filmové série s Tomem Cruisem nesoucí jméno Mission Impossible.

Simon Pegg ředitelem Bradavic

Tehdejšího ředitele školy čar a kouzel, prapradědečka Siriuse Blacka, Phinease Nigelluse Blacka hlasově ztvární Simon Pegg. O něm se ovšem v knize píše, že jde o nejméně oblíbeného ředitele, který kdy prozatím byl, zda to je či není pravda budeme moci sami zjistit, Hogwarts Legacy se odehrává v době ředitelování již zmíněného Blacka.

Postava má být údajně arogantní a připadající si nadřazená ostatním, jak říkal samotný Simon Pegg „Je to prostě tak trochu idiot,”.

Kdo je Simon Pegg?

Ti z vás, kteří vůbec neznají Simona Pegga, jde o 52letého komika, herce, scénáristu a dabéra. Zahrál si kupříkladu ve filmové sérii Mission Impossible, filmovém Star Treku nebo Cornetto triologii a nadaboval třeba lasičku Buck z animované Doby ledové nebo Bena Finn z videohry Fable III.

Hru můžeme očekávat 10. února na platformách PC a konzolích aktuální generace.

Obrázek: playstation.com

Autor: Matouš Paska

Riot Games ruší hru ve stylu Smash Bros

V herním průmyslu často vidíme, jak úspěch jednoho titulu inspiruje ostatní vývojáře k napodobování a snaze o podobný úspěch. Riot Games nedávno ukončil projekt, který měl konkurovat populární hře ze

Číst dále »