Search
Close this search box.

Hlavní kreativní ředitel Epic Games a vedoucí Fortnite, Donald Mustard, odchází do důchodu

epic games store killing floor 2

Donald Mustard, který stál u kormidla oblíbené hry Fortnite, se rozhodl ukončit svou kariéru v Epic Games a věnovat se rodině.

Odchod do důchodu

Donald Mustard, hlavní kreativní ředitel společnosti Epic Games, oznámil svůj odchod do důchodu po sedmi letech strávených ve společnosti. Tuto zprávu sdílel s veřejností na Twitteru, kde uvedl, že po téměř 25 letech v herním průmyslu se rozhodl věnovat více času své rodině.

Mustard byl známý především díky své roli ve vývoji Fortnite, kde vedl storytelling a kreativní rozhodování za touto populární battle royale hrou. Epic Games zatím neoznámili, kdo převezme jeho roli po odchodu do důchodu, ani jak bude vypadat budoucnost Fortnite. Přestože na projektu pracuje stovky lidí, lze očekávat, že vše půjde dál jako obvykle.

Mustard ve svém tweetu vzpomínal na svou kariéru, kde spolupracoval s mnoha talentovanými lidmi a byl hrdý na to, co společně vytvořili. Zmínil se o svých dřívějších projektech, jako byly Advent Rising, Undertow, Shadow Complex a trilogie Infinity Blade.

Obrázek: epicgames.com

Frostpunk 2 se odkládá na září

Původně plánované vydání hry Frostpunk 2 na 25. července bylo odloženo na 20. září 2024. Vývojářské studio 11 Bit Studios chce využít čas navíc k doladění. Frostpunk 2 dorazí v

Číst dále »