Search
Close this search box.

Lovecká sezóna může začít! Epic Games rozdává theHunter: Call of the Wild

Máte chuť zažít pořádný hon a sami si zkusit ulovit soba, losa či urostlého dvanácteráka? Teď je ta pravá chvíle! Společnost Epic Games totiž rozdává titul theHunter: Call of the Wild.

theHunter: Call of the Wild

V této realistické lovecké akci od švédského studia Expansive Worlds si na otevřeném světě můžeme vyzkoušet vyhledávat, stopovat a nakonec i lovit různorodá zvířata. Základní hra obsahuje dvě mapy celkově s osmnácti druhy zvěře. Následně si jí ovšem můžeme ještě rozšířit o dvanáct dokoupitelných DLC, ve kterých se možnosti výrazně rozšiřují.

Titul nabízí krom režimu pouze pro jednoho hráče také kooperaci až pro 8 hráčů, což se doslova vybízí si s přáteli za šeredného podzimního počasí vyrazit na vzrušující hon. Simulátor bude zdarma dostupný na stránkách Epic Games Storudo 29. června. Lovu zdar!

Obrázek: thehunter.com

Seriál Halo končí na Paramount+

Populární videohra „Halo“ od Microsoftu, která byla exkluzivně dostupná pro konzole Xbox, se dočkala svého zpracování v televizní sérii na platformě Paramount+. Přestože hra slavila velké úspěchy, televizní adaptace nezískala

Číst dále »