Search
Close this search box.

Diablo IV: Season of Blood odhalena

diablo IV blizzard

Blizzard Entertainment představil nový obsah pro svou ikonickou hru Diablo IV s názvem „Sezóna krve“. Tato nová sezóna, která začíná v říjnu, slibuje hráčům nové výzvy, postavy a dobrodružství v temném světě Sanctuary.

Nová sezóna do Diablo IV

Blizzard Entertainment odhalil nový obsah pro Diablo IV, který nese název „Sezóna krve“. Toto odhalení přišlo jako překvapení pro mnoho fanoušků série, kteří s napětím očekávali, co nového přinese tato oblíbená hra. Sezóna krve nabídne hráčům nové postavy, dovednosti a úkoly, které je povedou hluboko do temného světa Sanctuary. Hráči budou moci prozkoumat nové lokality, čelit novým nepřátelům a odhalit tajemství, která byla dosud skryta.

Vývojáři z Blizzardu oznámili, že Season of Blood začne v říjnu, což dává hráčům dostatek času na přípravu. Těm, kteří se nemohou dočkat, aby se ponořili do nových dobrodružství, by mělo být jasné, že tento nový obsah přinese několik dalších hodin hry. Fanoušci série jsou nadšeni z možnosti čelit novým výzvám, které Blizzard doufejme připraví v nové sérii.

Obrázek: blizzard.com

XDefiant od Ubisoftu směřuje k e-sportu

Ubisoft nedávno představil světu svoji střílečku XDefiant, která má potenciál stát se významným e-sportovým titulem. Populární herní vývojář má se hrou velké plány. Ubisoft slaví s XDefiant Podle Yvese Guillemota,

Číst dále »