Search
Close this search box.

Darkest Dungeon II přináší nový bezplatný herní mód ‚Kingdoms‘

Red Hook Studios oznámilo příchod Kingdoms, nového bezplatného herního módu pro Darkest Dungeon II, který vyzve hráče k obraně království před nadpřirozenými hrozbami.

Darkest Dungeon II s novým herním režimem

Red Hook Studios odhalilo, že v pozdější části roku přinese do Darkest Dungeon II novinku v podobě Kingdoms. Bezplatný herní mód, v němž hráči čelí výzvě ochránit království před přívaly monstrózních hrozeb. Kingdoms nabídne prozkoumávání měst, bezpečných útočišť a dalších lokací, a to vše ve závodu s časem, aby byly hrozby zastaveny dříve, než přerostou v nezvladatelnou sílu.

Mód bude zdarma pro všechny hráče Darkest Dungeon II na PC a přinese s sebou nejen nové herní mechaniky, ale také tři nové frakce monstr: The Coven, Beastmen a Crimson Courtiers. Kingdoms může být hrán nezávisle na základním režimu kampaně Confessions.

Chris Bourassa, spoluzakladatel Red Hook Studios a kreativní ředitel Darkest Dungeon II, oznámil: „Kingdoms je pro nás vzrušující projekt. Jsme hrdí na to, že žádná naše hra nebo DLC nikdy neopakovala předešlé kroky. Tento nový mód kombinuje stálost a správu soupisky postav prvního Darkest Dungeon s průzkumem a bojem Darkest Dungeon II. Navíc je to obrovská, bezplatná aktualizace pro Darkest Dungeon II, která do naší vlajkové hry přidává ještě více obsahu a hodnoty pro naše hráče.“

V režimu Kingdoms tak budou hráči procházet rozsáhlými krajinami, shromažďovat zdroje a čelit zlým vpádům.

Obrázek: darkestdungeon.com