Search
Close this search box.

Darkest Dungeon obdrží velký mód, který přidává novou kampaň

Tento měsíc bude vydán rozsáhlý mod pro hru Darkest Dungeon, s názvem Black Reliquary, jehož vydání je naplánováno na 24. března 2023.

Rozsáhlý mód pro Darkest Dungeon

Podle oficiálního sdělení se jedná o kompletní přestavbu hry s podporou vývojářů původního Darkest Dungeonu od Red Hook. Seznam změn je obrovský, a to jak v oblasti herní mechaniky, tak v úplně nové kampani, novém prostředí, nových postavách, novém příběhu, nové hudbě, nových nepřátelích a faktech, šperky a nových hráčských hrdinech.

Příběh bude následovat skupinu hrdinů, kteří se vydají do Černého relikviáře, monolitické stavby v pusté poušti známé pouze jako Údolí. Vývojáři ho popisují následovně:

„Odejděte od všeho, co si myslíte, že víte. Údolí nezná slitování ani soucit a zkoušky, které před vámi stojí, budou odlišné od všeho, co jste kdy čelili! Najděte svůj nový domov na palubě vzducholodi Flameseeker a znovu se setkejte s bývalým známým z mnoha let zpátky, když se spojíte síly a vpadnete do útlaku a tajemného Černého relikviáře.“

Pro majitele hry Darkest Dungeon, DLC Shieldbreaker a DLC Crimson Court bude Black Reliquary k dispozici zcela zdarma přes Steam.

Obrázek: store.steampowered.com